proflora - logotyp - producent kompozycji kwiatowych
proflora - logotyp - producent kompozycji kwiatowych

FIRMA

Jesteśmy producentem kompozycji kwiatowych w szkle, figurach gipsowych, koszach, ceramice,
W branży ogrodniczej działamy od początku lat 70-tych. Kompozycjami kwiatowymi zajmujemy się od 1989r. W stałej ofercie sprzedaży mamy obecnie ponad 250 wzorów kompozycji kwiatowych z roślin zielonych połączonych ze spathiphyllum lub kalanchoe oraz kaktusów w różnego rodzaju pojemnikach wykonanych ze szkła, brzozy, drewna, ceramiki, figur gipsowych. Stale staramy się rozszerzać nasze propozycje o nowe wzory i pomysły w aranżacjach kompozycji.

 

W naszym ogrodnictwie samodzielnie przygotowujemy rośliny pod obsady naszych kompozycji.

Rośliny użyte do obsad kompozycji są u nas rozmnażane i hodowane.

Kierując się wieloletnim doświadczeniem w produkcji aranżacji z roślin, obecnie popularnie nazywanymi lasem w szkle (choć z lasem nie do końca je można porównywać, lepszą, preferowaną przez nas nazwą jest biosfera) staramy się używać gatunków i odmian sprawdzonych pod względem trwałości i dekoracyjności, żeby długo mogły cieszyć oko naszych odbiorców. Często spotykamy się z głosami, że nasze kompozycje stoją u naszych klientów przez bardzo długi czas, ciesząc ich oko.

Podłoża użyte do sadzenia kompozycji są odpowiednio stabilizowane dla przedłużenia trwałości naszych kompozycji.

Wystawiamy do każdej biosfery paszporty dla roślin użytych w naszych aranżacjach i uprawianych w naszym ogrodnictwie zgodnie z aktualnymi zaleceniami PIORIN.

Do zamkniętych biosfer dołączamy krótką instrukcję opieki nad nimi z odnośnikiem na stronę www gdzie jest trochę więcej informacji niż może się zmieścić na małej karteczce.

 

Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi w kraju i Europie, jak również z wieloma kwiaciarniami. Jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji dużych zamówień, które możemy dostarczyć własnym, specjalnie przystosowanym transportem

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej bogatej oferty i kontaktu z firmą. 
Kompozycje kwiatowe dostępne są w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych:

Tychy ul. Sadowa 6, Hala Kwiatów stanowisko A-1 z poniedziałku na wtorek i ze środy na czwartek (https://sgk.tychy.pl/sprzedawca/zaklad-ogrodniczy-proflora-tomkiewicz-piotr/) w godz. 22-07

Produkty nasze dostępne również w wybranych hurtowniach kwiatów doniczkowych oraz na innych giełdach kwiatowych m.in. Wrocław, Kielce, Częstochowa, Kraków
Sprzedaży wysyłkowej i detalicznej nie prowadzimy.

Zamówienia na dekoracje kwiatowe można składać na 2-3 dni robocze przed proponowanym jego odbiorem na e-mail proflora@bb.onet.pl lub poprzez formularz zamówień dla aktywowanych klientów. Aby aktywować konto klienta w bazie proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy, który mieści się w zakładce KONTAKT. Po ustaleniu dostępności wybranych wzorów i dokładnego terminu odbioru można je odebrać w firmie lub w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych w Tychach lub Krakowie. Przy zamówieniach e-mailem bardzo prosimy o podanie dokładnego kodu wzoru, telefonu do kontaktu oraz danych firmy zamawiającej.


Sprzedaż w firmie wyłącznie hurtowa.
Więcej informacji pod nr tel.
język polski +48 / 33 / 814-59-07
język angielski +48 / 601 550 605.
nie jesteśmy płatnikiem VAT, (wystawiamy rachunki "uproszczone")
FIRMA    |    OFERTA    |    KONTAKT    |    UŻYTKOWNIK    |    KOSZYK    |    GALERIA    |    POLITYKA PRYWATNOŚCI
©Copyright 2024 Proflora